درباره گنوهاست بدانید!

گنو هاست در سال 2018 میلادی (1397 شمسی) آغاز به کار نمود. از بدو تاسیس تاکنون نهایت تلاش گنو هاست ارائه بهترین سرویس به ایرانیان عزیز بوده است. گنو هاست تمام شهرت و اعتبار خود را توسط کاربران خود به دست آورده است و در طی این سال همواره “رضایت مشتری” یکی از اصول گنو هاست بوده است. گنو هاست بر این عقیده است که شهرت در عصر حاضر مهمترین عامل موفقیت است و تنها راه آن رضایت مشتریان و ارائه امکانات بر اساس آخرین فن آوری های ممکن است . از این رو گنو هاست، خود را ملزم به ارائه سرویسی با بالاترین کیفیت و بهترین پشتیبانی فنی می دارد و بر این باور است که تنها راه پیشرفت تداوم ارائه چنین خدماتی می باشد. تیم گنو هاست همواره تمامی تلاش خود را در جهت ارتقای کیفی سرویسها و رضایت کاربران به کار می گیرد. سرمایه گذاری گنو هاست بر روی سخت افزار، نرم افزار و زیر ساخت های شبکه موجب می شود تا کاربران تنها به توسعه خدمات آنلاین خود بپردازند و نگرانی دیگری نداشته باشند. شما با انتخاب گنو هاست به کیفیت، پایداری و امنیت مورد نیاز برای تجارت خود دست می یابید. از یک سایت شخصی کوچک تا یک سرویس سازمانی بسیار بزرگ، گنو هاست راه حلی جامع ، برای نیازهای شما تهیه دیده است.

[email protected] 0813-8291316
چرا باید ما را انتخاب کنیدتلاش تیم گنو هاست همواره برای ارائه‌ی نوآورانه‌ترین سرویس‌ها و خدمات متنوع بر اساس نیازمندی های کاربران می باشد. اهداف ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا است.
حیطه اصلی فعالیت این سایت فناوری اطلاعات بوده و تلاش می نماید تا حوزه فعالیت را در این موضوع گسترش دهد. ارائه سرویس های بسیار عالی در زمینه هاستینگ مدیریت شده، میزبانی اختصاصی، سرور های اختصاصی، سرورهای مجازی از بهترین دیتاسنترهای موجود از جمله این فعالیت هاست.
سرمایه اصلی گنو هاست نیروی انسانی متخصص و متعهد میباشد که با پشتیبانی شبانه روزی توانسته است با افتخار میزبان بسیاری از سازمانهای دولتی ، نیمه دولتی و شرکت های کوچک و بزرگ معتبر کشور باشد.

خط مشی کیفیت و مشتری مداری شرکت ما شامل موارد ذیل می باشد :

١ – بهبود مستمر در ارائه خدمات در راستای جلب رضایت مشتری
۲- ارتقاء فعالیت های سازمان در راستای کاهش شکایات و ارتقاء رضایتمندی مشتریان
۳- ارتقاء سطح آگاهی و آموزش
۴- برتری در بازار هاست و سرور
شما با انتخاب ما به کیفیت، پایداری و امنیت مورد نیاز برای تجارت خود دست می یابید. از یک سایت شخصی کوچک تا یک سرویس سازمانی بسیار بزرگ، ما راه حلی جامع ، برای نیازهای شما تهیه دیده ایم.
همدان

آدرس پستی شهرک مدرس - خیابان ابوطالب - بهمن ششم - پلاک 1

شماره تماس0813-8291316

پست الکترونیکی [email protected]

مدیریتحسن امیرامجدی